Nowy Inwestor oraz Unikalny Model NFT

Duże zmiany w Flat For Flip – Nowy Inwestor oraz Unikalny Model NFT

Projekt Flat For Flip, innowacyjna platforma łącząca rynek nieruchomości z technologią blockchain, ogłasza kluczowe zmiany w swojej strategii biznesowej, wynikające z dołączenia nowego strategicznego inwestora. Te zmiany mają na celu dalsze umacnianie pozycji Flat For Flip w monetyzacji kontaktów biznesowych w branży nieruchomości.

Nowe Warunki Członkostwa i Opcje dla Obecnych Użytkowników

Z początkiem nowej ery współpracy, Flat For Flip wprowadza zmienione warunki członkostwa. Dla nowych członków roczny koszt dostępu do społeczności wynosi teraz 20 000 PLN. Jednakże, w uznaniu dla lojalności obecnych użytkowników, projekt oferuje możliwość przedłużenia współpracy na preferencyjnych warunkach – za jednorazową opłatą w wysokości 8000 PLN, lub przez zakup 4 NFT na renomowanej platformie opensea.io.

Oznacza to, że każdy kto zgromadzi na swoim portfelu 5 NFT do 29.02.2024, otrzyma nowe NFT, które uprawni go do dożywotniego korzystania z Flat For Flip, bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat rocznych.

„Zarabiaj na Swoich Kontaktach Biznesowych” – Nowa Inicjatywa

Flat For Flip uruchamia nową inicjatywę „Zarabiaj na swoich kontaktach biznesowych”, motywując członków do wykorzystania swojej sieci kontaktów do rekomendacji sprawdzonych firm z branży nieruchomości i pokrewnych. Już teraz, dzięki tej inicjatywie, członkowie mogą generować znaczące dochody, jak pokazuje przykład użytkownika z Rzeszowa, który dzięki przekazaniu informacji na temat budowy bliźniaków w Wieliczce, zarobił 50 000 zł, od generalnego wykonawcy z projektu który podjął się wybudowania nieruchomości.

Duże zmiany w Flat For Flip

Wprowadzenie nowego modelu członkostwa znacząco wpłynie na wartość NFT Flat For Flip na giełdzie. Antycypując wzrost ceny do poziomu 20 000 PLN, Flat For Flip podkreśla dodatkowe korzyści płynące z posiadania NFT, w tym dostęp do społeczności bez konieczności ponoszenia rocznych opłat.

O Flat For Flip

Flat For Flip to platforma umożliwiająca inwestowanie w nieruchomości i zarabianie na kontaktach biznesowych, wykorzystująca technologię blockchain. Dzięki współpracy z nowym inwestorem strategicznym, Flat For Flip zacieśnia swoją pozycję na rynku, oferując swoim użytkownikom jeszcze więcej możliwości do rozwoju i generowania dochodu.

Podczas tegorocznych Invest Cuffs, Flat For Flip organizuje side event w hotelu Park inn by Radisson, który odbędzie się 06.04.2024 o godzinie 12:00. Jeżeli inwestujesz na rynku nieruchomości lub chciałbyś zacząć, będzie to świetne miejsce do poznania osobiście właścicieli projektu, którzy przedstawią w jaki sposób można zarabiać na kontaktach biznesowych, które oferuje Flat For Flip.